Seuran johtokunta 2017

Seuran johtokunta 2018

 

Esko Piippo, puheenjohtaja (esko.piippo(ät)suomi24.fi)

Riitta Auer, varapuheenjohtaja (riitta_auer(ät)hotmail.com)

Hannu Remes, (hannu.remes(ät)uef.fi)

Helvi Leppäniemi, (heta.leppaniemi(ät)gmail.com)

Simo Soininen, jäsenasioiden hoitaja  (simo.soininen(ät)pp.inet.fi)

Aarno von Bell, (aarno.von.bell(ät)kajaani.net)

Veikko Piipponen (v.piipponen(ät)luukku.com)

Helena Föhr (helenafoehr(at)gmail.com)

Stina Rytivaara (stina.rytivaara(ät)gmail.com)

Sisko Tamminen (siskotam(ät)hotmail.com)

Rita Kärnä (rita.karna(ät)op.fi